بازدیدحجت الاسلام تهامی مدیرکل زندانهای استان از نمایشگاه آشنایی باسبک زندگی

درخشان ترین و فرزانه ترین آسمان فرهنگ رهایی مشعل پر فروغ ، فرهنگ شهادت است . رزمندگان و شهدای والامقام با ارائه سبک زندگی متأثر از مکتب حسینی (ع) بالاترین خدمت رابه جامعه اسلامی ارائه نمودند. آنان از عزیز ترین و بالاترین محبت الهی یعنی جان خود دست شسته و آن را آگاهانه تقدیم اسلام نمودند.

 در تلاشیم با برپایی این نمایشگاه ابعادی ازسبک زندگی جهاد گران دفاع مقدس را با نگاه به آثار ، نوشته ها و خاطرات و وصایای رزمندگان وشهداء در معرض دیده مددجویان علاقه مند قراردهیم . تا با تأسی از مصادیق سبک زندگی شهداء که عبارتند از بصیرت بخشی ، عدالت طلبی و دنیا گریزی و ساده زیستی ، مسئولیت و ولایت پذیری، استقلال گرایی ، شهادت طلبی ، پاسداری از نظام و امر به معروف ونهی از منکر و….. جهت بازگشت سعادتمندانه به آغوش اجتماع الگوههای معنوی را باتمسک به سبک زندگی شهدا ترسیم نمایند باشد که انشاالله بحق انفاس قدیسه شهدا مقبول واقع و راه بروی همه گرفتاران عالم هموار گردد.

گفتنی است حجت الاسلام تهامی مدیرکل زندانهای استان ، احمدی معاونت اداری مالی ، بنیادی سرپرست معاونت سلامت و اصلاح وتربیت ، صفایی سرپرست ارزیابی و عملکرد ، نجاری مسئول حفاظت استان ، مدیران و روسای ستادی و روسای زندانهای تابعه از نمایشگاه واقع در مجتمع فرهنگی زندان قم بازدید نمودنند. 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*