بازدید فرماندار قم از زندان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،فرماندار قم با همراه حجت الاسلام تهامی  مدیرکل زندان های استان در دومین روز از هفته قوه قضائیه با حضور در زندان از قسمت های مختلف زندان شامل: بندهای اشتغال و مدرسه قرآنی و بند توجیه و تشخیص بازدید به عمل آوردند.

حجت الاسلام تهامی، مدیرکل زندان های استان، در این بازدید ضمن تشریح مسائل و مشکلات زندان های استان: کمبود نیروی انسانی و پرسنل اداری، قدمت ابنیه و گزارش وضعیت روند اجرایی پروژه بند جدید در حال احداث واحد توجیه و پذیرش، خواستار توجه بیشتر مسئولین استان جهت مرتفع شدن مشکلات موجود شد.

وی با اشاره به قدمت زیاد ساختمان فعلی قرنطینه زندان قم و فرسودگی ساختمان و ابنیه، بهسازی مکان فعلی یک ضرورت است.

      حیدری، فرماندار قم، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تقدیر از اقدامات خوب در خصوص پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی زندانیان در سخنانی، رویکرد فرهنگی، آموزشی و مذهبی برنامه های جاری زندان قم را مثبت ارزیابی و خاطر نشان ساخت، خوشبختانه مسئولین زندان با نگرش اسلامی و انسانی در راستای حفظ شخصیت و کرامت زندانیان، توجه ویژه ای به رعایت حقوق شهروندی مددجویان داشته و فرمایش حضرت امام(ره) مبنی بر تبدیل زندان به دانشگاه را به معنای واقعی ترجمان نموده اند، که این امر شایسته تقدیر است.

      در پایان، حیدری جهت ارتقاء سطح خدمات و رعایت اصول شهروندی زندانیان و بهسازی ابنیه فرسوده و تسریع در ساخت بند جدید الاحداث، قول مساعدت و همکاری دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*