بازدید مدیر کل بهداشت ودرمان سازمان زندانهای کشور از زندانهای قم

دکتر تشکریان مدیرکل بهداشت و درمان سازمان زندانهای کشور در معیت حجت الاسلام تهامی مدیرکل زندانهای استان از زندانهای قم  بازدید نمودند .

دراین بازدید حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان درجلسات برگزار شده با حضور استاندار ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی وستاد بحران ضمن تقدیر وتشکر اززحمات صورت گرفته توسط مسئولین ذی ربط استان گزارشی  از وضعیت زندانهای استان ونیازها جهت پیشگیری ومقابله با کرونا را ارائه نمودند.

این بازدید که با هدف بررسی وضعیت بیماری کورونا در زندانها صورت گرفت بنا به حساسیت موضوع دکتر تشکریان به همراه مسئولین اداره کل زندانهای قم در جلسه ستاد بحران استان حضور یافتند و با ارائه گزارشی از وضعیت فعلی زندانهای استان ، مطالبات درمانی و پیگیرهای مورد نظر را از کارگروه ستاد بحران درخواست نمودند .

دکتر قدیری مدیر کل دانشگاه علوم پزشکی استان بعداز استماع سخنان دکتر تشکری برای پیشگیری فوری  بیماری کرونا در زندانها قول همکاری و مساعدت دادند .

گفتنی است  در پایان دکتر تشکری با حضور در جلسه ای با استاندار قم  وضعیت بیماری کورونا در زندانهای استان را بنا به ضرورت  موضوع بررسی و مصوب شدکه ستاد بحران به جد شرایط زندانها را در خصوص بیماری مذکور در دستور کار قرار داده و اقدامات پیشگیرانه  لازم معمول گردد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*