بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم،جلسه ای با حضور  حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان وروسای کانون اصلاح وتربیت ،زندان قم ،اردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی ،بازداشتگاه قم به همراه کارکنان زیر مجموعه در دفتر مدیر زندان قم  برگزار گردید . در این جلسه پس از بررسی مشکلات مسئولین قسمتهای مختلف پیشنهادات و نظرات خود را جهت رفع مشکلات موجود ارائه نمودند .

در ادامه  حجت الاسلام تهامی از کلیه اماکن زندان از جمله بند سه و بند تازه تاسیس امید بازدید بعمل آورده وازنزدیک و در یک فضای صمیمی به استماع مشکلات زندانیان پرداخته و دستورات لازم جهت رفع مشکلات را صادر نمودند .

در ادامه از دفتر تحقیقات و پزوهش که با هدف ایجاد و جذب زندانیان محقق وارتقای فرهنگ  پژوهش  و  شناسایی نیازمندیهای ، تحقیق در زمینه ارتقاء کیفی اصلاح و بازپروری مددجویان  ،  شناسایی رفتارهای پرخطر و راههای کنترل آن،   پایش و شناسایی توانمندیهای مختلف مددجویان و شیوه های بهره وری از آن و به همت سرپرست و مسئولین زندان تاسیس شده بود بازدید بعمل آوردند . در این بازدیدرضایی سرپرست زندان در خصوص خط مش های تاسیس دفتر تحقیقات و مشکلات موجود را بیان نمودند سپس احدی از زندانیان در خصوص فعالیت های این دفتر و کارهای انجام شده و طرحهای در حال اجرا به حاضرین گزارش نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*