بازدید نماینده گروه های جهادی سازمان زندانهای کشوراز زندان قم

“نائینی” نماینده گروه های جهادی سازمان زندانهای کشوراز کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، واحد توجیه و آگاه سازی، بند قرآنی و اداره فرهنگی و تربیتی زندان قم بازدید نمودند.

“رضایی” مدیر زندان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای اصلاح و تربیت مددجویان بیان داشتند  جهت سرعت بخشیدن به فعالیت ها  تا تحقق کامل برش ابلاغی سازمان در قسمتهای مختلف اشتغال و حرفه آموزی، فرهنگی و تربیتی، بهداشت و درمان و … از هیچ تلاشی مضایقه نخواهیم کرد

وی با اشاره  به روحیه جهادی سربازان عرصه اصلاح و تربیت در زندانهای قم و با ابراز خرسندی ازاینکه این روحیه جهادی با انتصاب ریاست جدید سازمان شتاب بیشتری به خود گرفته است افزود تلاش خواهیم نمود تا زمینه بازگشت سعادتمندانه زندانیان را با حرکت جهادی به جامعه فراهم نمائیم .

در ادامه نائینی با حضور  در محل نگهداری زندانیان ، با مددجویان دیدار  و اظهار امیدواری نمودند در دوران مدیریت جدید در استان قم شاهد شکوفایی برنامه های اصلاحی و تربیتی به صورت زیربنایی باشیم .

گفتنی است  “بنیادی” معاونت سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل، “پناهی” سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل و “رضایی” مدیر زندان قم ، بازدید کنندگان  را همراهی نمودند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*