برگزاری مسابقات ورزشی سربازان وظیفه به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان قم ،به مناسبت هفته قوه قضائیه  بین تیم های منتخب سربازان وظیفه از کلیه یگان های حفاظت استان قم  در رشته های فوتسال ، تنیس روی میز و دارت  در مکان سالن ورزشی کانون اصلاح و تربیت با حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان قم سرهنگ ماشی و برخی از فرماندهان توابع  و حسین عباسی مسئول تربیت بدنی اداره کل زندان های قم  و تیم های برگزیده از توابع در رشته مذکور برگزار گردید . تیم های منتخب از یگان های زندان قم ، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ، بازداشتگاه و کانون اصلاح و تربیت در رشته های فوق باهم به مسابقه پرداختند . در این مسابقات تیم یگان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی در رشته های فوتسال و تنیس روی میز و تیم یگان زندان قم در رشته دارت به مقام اول دست پیدا کردند .

لازم به ذکر است در زمان اجرای مسابقات فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندان های استان قم سرهنگ ماشی در جمع سربازان وظیفه شرکت کننده از فواید ورزش و روحیه پهلوانی مطالبی را بیان نمودند و همگان را نسبت به انجام ورزش و حفظ نشاط در زندگی توصیه کردند .

در ضمن از طرف فرمانده یگان حفاظت به تیم برنده فوتسال ۸ روز و تیم های برنده تنیس روی میز و دارت ۴ روز و دیگر شرکت کنندگان نفری ۳ روز مرخصی تشویقی اعطاء گردید

.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*