تجلیل از خانواده های ارجمند کارکنان زندانهای استان قم بمناسبت دهه کرامت

حجت السلام تهامی مدیرکل زندانهای استان ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت اُخت الرضا ، کریمه اهلبیت حضرت معصومه (س) و میلاد مسعود ثامن الحج علی ابن موسی الرضا (علیه آلافه تحیت و ثنا) و فرارسیدن دهه کرامت دراین نشست صمیمی که درمجتمع تفریحی شهید لاجوردی برگزار گردید  بیان داشتند .

امشب فرصتی است تا از خانواده ارجمند کارکنان که پشتیبان و حامیان نیروهای خط مقدم عرصه زندان بانی اسلامی مبتنی بر اصلاح وتربیت هستند تجلیل شود  .

وی با اشاره به اینکه کار در زندان بسیار سخت وطاقت فرساست چون زمینه ساز تأمین امنیت در جامعه است افزودند: زندانبانی تحقق شعار آرمانی و قرآنی سازمان زندانها در احیاء نفوس و کرامات انسانهاست  که احیاء هر فرد را برابر با احیاء جامعه بشری برابر دانسته لذا همکاران دارای شغل مقدسی هستند و خانوادها در این شغل مقدس و شریف و برکات آن سهیمند.

وی خاطر نشان کرد از آنجایی که بخشی از فشار های روحی و روانی کار نا خواسته توسط کارکنان به خانواده آنان منتقل میشه ، برگزاری گرد همایی ها و مراسمات اینچنینی زمینه ساز تقویت روحیه خانواده ها و همچنین ایجاد جو روانی مناسب برای کارکنان برای خدمت در سیستم زندانبانی است . 

درپایان حجت الاسلام تهامی هدف از برگزاری این مراسم را ایجاد فضای صمیمی در بین کارکنان و خانوادهای آنان و تقویت و همدلی و تزریق روحیه و انگیزه مضاعف خدمتی در بین کارکنان دانست .

گفتنی است دراین نشست گروه هنری سیمای استان با اجرای برنامه های شاد مفرح و برگزاری مسابقات مهیج ایفای نقش نمودند ودر پایان به برگزیدگان مسابقات وهمچنین به کارکنان ،خانواده ها وفرزندان کارکنان که مسمی به اسماء مقدس حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) بودند جوائزی اهداء گردید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*