تقدیم بسته های حمایتی توسط مرکز مراقبت بعد از خروج استان قم به فرزندان محصل تحت پوشش

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،رضا مرادی پور رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج استان گفت :تلاش گردیده گام هایی موثر در جهت خدمت به مددجویان تحت پوشش بدون توجه به جرایم و سوابق کیفری آنان انجام تا زمینه بروز آسیب های اجتماعی را کاهش پیدا کند.

این مرکز با حمایت های حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان توانسته است در راستای اهداف سازمانی و کاهش آسیب های اجتماعی اقدامات موثری انجام دهد.

در این مرکز خدمات مشاوره و روانشناسی ، ویزیت پزشک رایگان ، تسهیلات خود اشتغالی ، تسهیلات قرض الحسنه و پرداخت کمک های نقدی و غیر نقدی در قالب سبد کالا به خانواده های تحت پوشش انجام می گیرد.

مرادی پور در ادامه گفت:مرکز مراقبت بعد از خروج به عنوان پدیده ای نو در عرصه اصلاح و تربیت و آخرین حلقه از سلسله اقدامات تامینی نیازمند عزم همگانی است.

 رئیس مرکز مراقبت  عنوان کرد ،بازپروری و جلوگیری از بازگشت مجدد، رفع مشکلات زندانی پس از ترخیص و آزادی و جلوگیری از هدر رفتن نیرو و هزینه هایی که در زندان صرف میشود هدف اصلی مراکز مراقبت بعد از خروج است.

رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج در ادامه گفت  این مرکز  با آغاز سال تحصيلي جديد با کمک و ياري افراد خير و نيکوکار تعداد  ۱۰۰کوله پشتي به همراه ۱۰۰ بسته لوازم التحرير شامل دفتر خط دار،دفتر نقاشي، مداد، خودکار،مداد رنگي،  تراش و پاک کن به ارزش ريالي هربسته ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال ،  در مجموع ۲۰۰ ميليون ريال به فرزندان محصل مددجويان مرکزمراقبت بعد از خروج زندانيان  تقديم گرديد. ضمنا از ابتداي سال ۹۸ تاکنون ۴ مرحله توزيع سبد غذايي نيز صورت پذيرفته است.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*