تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج زندانهای قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج زندانهای قم با حضورحجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان، فرمانده بسیج ادارات سپاه قم سرگرد حسن پور، فرمانده حوزه ۴ سرگرد رمضانی ، معاونین، روسای ستادی و توابع و بسیجیان پایگاه در محل نماز خانه اداره کل زندانهای قم برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت السلام والمسلمین تهامی  از زحمات کارمند جانباز برادر جواد قاسمی در طول ۱۷ سال فرماندهی پایگاه فجر زندانهای قم تقدیر نمودند و برای ایشان در مراحل آینده خدمت در لباس بسیج آرزوی موفقیت کردند و با بیان جمله پایان ماموریت بسیجی شهادت است از خداوند متعال خواستند که در راه خدمت به مردم و انقلاب اسلامی مدیون خون شهیدان نگردیم . حضور پر رنگ بسیج در راستای ماموریت های یگان حفاظت از بسیج به عنوان بازوی مدیر کل یاد کردند .

در ادامه سرگرد پاسدار حسن پور فرمانده سازمان بسیج ادرات سپاه امام علی ابن ابیطالب علیه السلام استان قم به ایراد سخنرانی پرداختند و خواستار فعالیت بسیج اداراه زندانها در حوزه های مختلف کارمندی شدند و از بسیجیان خواستند از فضاسازی سیاسی در ماموریت های بسیج خود داری کرده و از تمام اقشار و گرایش های سیاسی در بسیج استفاده شود. همچنین برادر جواد قاسمی به عنوان مسئول بسیج سازندگی حوزه ۴ اداری معرفی شدند.

در ادامه از زحمات ۱۷ ساله کارمندبسیجی جواد قاسمی که از جانبازان دفاع مقدس و از بازماندگان عملیات کربلای ۴ نیز می باشند با اهدای لوح سپاس و تابلو فرش مزین به ایه های قرآن تقدیر و کارمند بسیجی احمد رفیعی به عنوان فرمانده جدید پایگاه فجر زندانهای قم معرفی شدند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*