جلسه توجیهی مدیر زندان قم با روسای اندرزگاهها و مراقبین زندان

به منظور بررسی مسائل و مشکلات کارکنان شیفتی و همچنین بررسی عملکرد مراقبین زندان جلسه توجیهی با حضور رضایی مدیر زندان  ،صالحی معاون سلامت اصلاح و تربیت ،گرایی مسئول حفاظت اطلاعات زندان ،  و همچنین مسئولین اندرزگاهها وکلیه پرسنل مراقب در سالن جلسات  برگزار شد.

در این جلسه ابتدا رضایی مدیر زندان قم طی سخنانی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی پرسنل مراقب ،  جدیت در کار زندانبانی را مهم دانست افزود : رعایت قوانین و مقررات بخش جدایی ناپذیر کار زندانبانی است و از کارکنان خواست از هر گونه رفتار احساسی خودداری کرده و تنها در چهار چوب قوانین سازمان زندانها عمل نموده و  با رویکرد انسانی  رفتار و کرامت مددجویان را مد نظر قرار دهند.

ایشان در ادامه توجه کافی به نظم و انضباط و ارائه خدمات شغلی و شرح وظایف را از مهمترین اصول کاری هر یک از کارکنان دانست و بیان داشتند کارکنان از روزمرگی پرهیز نموده و اگر طرح و پیشنهادی برای امنیت و ارتقای هر چه بیشتر زندان دارند ارائه نمایند.

رضایی با بیان اینکه امنیت زندانها مرهون تلاش شبانه روزی پرسنل شیفتی است عنوان کرد: مسئولیت بسی بزرگ و خطیر در اختیار شما قرار دارد و نباید هیچ موقع کار خود را سبک بشمارید با توجه به مسئولیت خطیری که بر عهده دارید قطعا در معرض یکسری آسیب ها قرار دارید که باید بسیار هوشیار و زیرک باشید.

همچنین گرایی مسئول حفاظت زندان  ضمن تشکر از زحمات همکاران توجه به نکات ریز و حساس شدن به موارد جزیی، را باعث جلوگیری از بروز فاجعه های بزرگ در زندان برشمرد  و از مراقبین خواست تا با نظارت بیشتربررفتار زندانیان علاوه برکنترل آنها موجب روی آوری زندانیان به برنامه های مثمر ثمر زندان شوند .

در پایان کلیه پرسنل نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و در مورد آنها بحث و تبادل نظر شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*