جلسه شورای اداری زندانهای استان قم

جلسه شورای اداری زندانهای استان با حضورمسیولان قضایی و اداری قاسمی رییس دادگاه انقلای اسلامی شهرستان قم ملیحی معاون دادستان و اکبر احمدی معاون اداره کل حجه الاسلام دادور دادیار محترم نظارت زندانها  حجه الاسلام  عظیمی مدیر عامل محترم انجمن حمایت زندانبان استان و روسا و کارشناسان زندانهای استان تشکیل گردید .

در ابتدای جلسه احمدی معاون زندانهای استان در سخنانی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، بر اطاعت پذیری از این واقعه بزرگ گفت جنس مدیریت در زندانها جهادی و انقلابی میباشد و استفاده از فرصت ها و مدیریت حساسیت ها و تعارضات اداری در زندانها مورد نیازمی باشد وبرارتقای زندانبانی و بر چگونگی ومهمترین  سبکهای مدیریت تعارض که شامل ۱-رقابت  ۲-سازش  ۳-اجتناب ۴-همکاری  ۵-مصالحه میباشد تاکید کرد و فواید ورعایت این مهمات  سبب اعتماد و پویایی مجموعه میباشدو لازمه مدیر موفق اخلاق و تدبیرو دقت است ومجموعه زندانهای استان در تعامل و همکاری با مراکز قضایی استان می باشد وبه سرعت با برنامه بریزی ها و رایزنی های اداری و قضایی با دستگاه ها و مراکز قضایی بر سیاست ها  وبرنامه های تنظیمی ستاد سازمانی   بویژه  سیاست های زندان زدایی و کاهش جمعیت کیفری  تاکید کرد و گفت مجموعه زندانهای استان با برگزاری جلسات و اتاق فکر در این زمینه در تلاش می‌باشد.

احمدی بر ارایه خدمات و رفاهیات برای کارکنان و سربازان وظیفه تاکید کرد وافزود: تشویق و ترغیب و قرار دادن رفاهیات سبب رشد و تلاش بیشتر نیروی انسانی می‌باشد.

قاسمی درسخنانی ضمن تبریک عیدبزرگ غدیر خم برفریضه بزرگ امربه معروف و نهی نهی ازمنکر تاکید کرد و گفت با توجه بر فطرت پاک انسانها و بیان فلسفه و چگونگی این فریضه الهی  برای افراد که برکات و آثار مطلوب بویژه آرامش و حداقلی جرایم کیفری در اجتماع می باشد.

رییس دادگاه انقلاب  افزود تکریم و اخلاق مداری اسلامی در ادارات و نهادها بویژه در مراکز قضایی موردتاکید است و برداشتن روحیه انقلابی و پایبندی به اخلاق اسلامی و توسعه فرهنگ امربه معروف ونهی مورد تحسین ودر فرهنگ اسلامی تاکید می باشد .

درادامه جلسه تکریم و تودیع رییس اردودگاه حرفه آموزی و کار درمانی استان قم انجام گردید واز خدمات علی همایونی  رییس سابق اردوگاه تجلیل و تشکر گردید و مختار قربانی بعنوان سرپرست  اردوگاه و حرفه آموزی قم معارفه گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*