حضور مدیرکل زندانهای استان قم در مراسم جشن باشکوه پیروزی انقلاب در کانون اصلاح و تربیت

در آستانه چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی جشن باشکوهی با حضور مدیرکل زندان های استان قم حجت الاسلام و المسلمین تهامی ،معاونین و مسئولین اداره کل زندانهای استان ،روسای زندانهای استان ، مسئولین و گروه تواشیح و قرآن خوانی حرم حضرت معصومه (س) به میزبانی کانون اصلاح و تربیت ،در محل سالن اجتماعات برگزارشد.

این مراسم با قرائت قرآن توسط قاری نوجوان محمدسعیدعلم خواه و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد،سپس گروه سرود کانون اصلاح و تربیت سرودی را در مدح و توسل امام عصر(عج)برای مهمانان اجرا نمودند.

در ادامه مدیرکل زندانهای استان قم ضمن خیرمقدم به مهمانان محترم،به بیان خاطرات از دوران انقلاب و پیروزی انقلاب اسلامی برای مددجویان پرداختند و افزودند،

یکی از برکات جمهوری اسلامی ایجاد امنیت در کشور و بالاخص در منطقه است و حاصل این امنیت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد قاسم سلیمانی است.ایشان خطاب به مددجویان از انها خواست که تاریخ انقلاب اسلامی را مطالعه کنند تا به درستی بتوانند خدمات و برکات این انقلاب را درک کنند. ایشان از مسئولین کانون خواستند : نوجوانان را با اوضاع دوران طاغوت و برکات نظام مقدس اسلامی  بیش از پیش آشنا سازند .

در این جشن با شکوه گروه تواشیح و همخوانی حرم مطهر حضرت معصومه (س) به مسئولیت حجت الاسلام فلاح پور،برنامه های متنوع فرهنگی را اجراو فضای سالن را به نام مبارک حضرت معصومه مزین نمودند.

در ادامه حجت الاسلام فلاح پور مسئول گروه آموزش خادمین حرم مطهر به ایراد سخنرانی پرداخت و از مددجویان خواست که قدر نوجوانی را بدانند و فرصت جوانی را ضایع نکنند.

فلاح پور افزود:اگر کمبودی در زندگی وجود دارد باید پله ای باشد برای ترقی و رشد انسان که بتواند به کمال واقعی برسد.

لازم به ذکر است این مراسم با اهدای جوایز به نوجوانان برتر مسابقات دهه مبارک فجر و اقامه نماز ظهر و عصر پایان یافت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*