دادستان کل کشور :خرسندم از اینکه زندانهای قم به کارگاه اشتغال وحرفه آموزی تبدیل شده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ، دادستان کل کشور حجت الاسلام محمدجعفر منتظری درجریان سفر خود به استان قم ،  به همراه حجت الاسلام مظفری  رئیس کل دادگستری استان و حجت الاسلام تهامی مدیرکل زندانهای استان قم از بخش های مختلف زندان قم ، اردوگاه اشتغال وحرفه آموزی و کانون اصلاح وتربیت بازدید نمودند.

این مقام ارشد قضایی پس از مشاهده و بررسی ساختار فیزیکی زندانهای فوق الذکر خصوصا پروژه در حال احداث بهداری اردوگاه اشتغال و حرفه آموزی قم برضرورت تسریع و تکمیل پروژه مذکور تاکیدنمودند.

وی در این بازدید از نزدیک وبه صورت چهره به چهره با مددجویان دیدارو در جریان روند فعالیت های اخلاقی وتربیتی آنها قرار گرفت .

منتظری دادستان کل کشور در بخش پایانی این بازدید با ابراز خرسندی از اینکه زندانهای قم به کارگاه اشتغال وحرفه آموزی تبدیل شده افزود: گام هایی که  با زحمات شبانه روزی مدیرکل و کارکنان زندانهای قم با مشارکت بخش خصوصی در جهت اصلاح وتربیت زندانیان ،برداشته شده را مثبت و بیان داشتند از زحمات بسیار خوب مدیرکل زندانهای قم و کارکنان ساعی که  زندانبانی اسلامی رابه معنای واقعی ترجمان نموده اند تشکرو قدردانی  مینمایم.

وی با اشاره به اینکه سیاست رئیس قوه قضائیه و اراده دستگاه قضا مبنی برکاهش جمعیت کیفری زندان ها و ساماندهی زندانیان می باشد افزود: به همکاران خود در استان قم توصیه میکنم تمام همت خود را در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانیان تا جایی که منع قانونی نباشد بکار گیرند.اماآن دسته از مددجویانی که به موجب قانون باید در زندان باشند می طلبد به همت سازمان زندانها جهت بازاجتماعی کردن این اشخاص به خطا رفته ، زندانهای کشور تبدیل به مراکز آموزش  واشتغال وحرفه آموزی شوند.  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*