خواجه راهرو مدیر کل دفتر برنامه ریزی واشتغال سازمان زندانها:ظرفیت اشتغال وحرفه آموزی در اردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی قم بسیار خرسند کننده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم، خواجه راهرو مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانهای کشور، در سفر به استان قم، از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و اقدامات انجام شده در راستای حرفه آموزی و اشتغال زندانیان را از نزدیک  مورد بازدید و بررسی قرار داد.

خواجه راهرو در بدو این سفر از کارگاه های اشتغال بند دانا، قالی بافی های اندرزگاه های یک و دو و همچنین از سالن های اشتغال اندرزگاه سه بازدید به عمل آوردند.

همچنین ایشان مرکز آموزش فنی حرفه ای مستقر در اردوگاه را افتتاح نموده و فعالیت هایی که در آن مرکز انجام می شد از نزدیک بازدید نموده و رهنمودهای لازم را در این زمینه ایراد نمودند.

در ادامه بازدید نشستی با حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان و مسئولین ستادی و اردوگاه برگزار گردید ، تهامی مدیر کل زندانهای استان گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای اشتغال و حرفه آموزی ارائه نمودند. در ادامه خواجه راهرو ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در حوزه اشتغال اظهار نمود: «خداوند باری تعالی را شاکرم که شاهد پویای و زحمات ارزشمند دوستان، محسوس و دارای ظرفیت بسیار مناسبی برای اشتغال و حرفه آموزی می باشد. در ابتدای ورود در ذهن خود تصور این که اردوگاه چنین ظرفیتی می باشد را نمی کردم، که با رویت اقدامات ارزشمند ریاست اردوگاه و بنیاد تعاون زندانیان به شعف کرده و بسیار خرسند شدم. به سهم خود ضمن عرض خسته نباشید به مدیر کل استان و همکاران خدوم ایشان از خداوند متعال برای عزیزان توفیق روزافزون مسئلت می نمایم».

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*