دیدارحجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای قم در معیّت معاونین و مسئولین ستادی و اداری با قضات ناظر زندان قم در دفتر نظارت، به مناسبت آغاز هفته قوه قضائیه.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم،حجت الاسلام تهامی، ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تسلیت شهادت شهید بزرگوار شهید بهشتی و هفتاد و تن از یاران باوفایش، از تلاش ارزشمند محاکم قضایی استان خصوصاً قضات محترم ناظر در راستای وظایف قانونی خود و رسیدگی دلسوزانه به وضعیت قضایی زندانیان، تشکر و قدردانی نمودند.

  حجت الاسلام تهامی افزودند: خدمت رسانی به افراد آسیب دیده اجتماعی، فرصت خوبی است که می توان با کمک و مساعدت نسبی در تمامی زمینه ها بازگشت شرافتمندانه این اقشار را به جامعه فراهم نمود.

  در ادامه حجت الاسلام دادفر، قاضی ناظر زندان، ضمن تشکر و قدردانی از حضور مدیر زندان های استان و هیئت همراه در دفتر نظارت بیان داشتند: نسبت به حلّ مشکلات زندانیان و خانواده مددجویان، مسئولیت مشترکی داریم و باید همه همّت ها جهت کاهش معضلات و ناهنجاری های اجتماعی این اقشار آسیب پذیر و در راستای جلوگیری از آسیب های محتمل نسبت به خانواده های مددجویان به کار گماشته شود و این مهم میسور نیست جز با تعامل سازنده و ارتباط تنگاتنگ مسئولین قضایی استان و سازمان زندان ها.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*