دیدار سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با معاون دادستان عمومی و انقلاب قم

با توجه به پش رو بودن هفته قوه قضائیه و با هدف تعامل بیشتر در اقدامات اصلاحی و تربیتی زندانیان و همچنین رایزنی در جهت همکاری موثرتر در اعطای تسهیلات قضایی به زندانیان ،  سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با معاون دادستان عمومی و انقلاب قم ملیحی و بازپرسان محترم شعب ۸ و ۱۰ آقایان فرشادی پناه و باقی پور دیدار و گفتگو کردند.

ملیحی ضمن تبریک متقابل هفته قوه قضائیه در این دیدار  اظهار داشت: مجموعه قضایی یک خانواده است که وظیفه آن  ایجاد امنیت و نظم در جامعه است. لذا انجام برنامه های ابلاغی به مجموعه زندانها و دادگستری کمک به ارتقاء نظم وآرامش در جامعه است که این میسر نمی گردد مگر با تعامل و همکاری بین واحدهای مربوطه.

علیرضا حسنی سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی نیز خاطر نشان کرد: با مراجعه هر چه بیشتر قضات به اردوگاه و انجام دیدارهای چهره به چهره با زندانیان علاوه بر کاهش مشکلات و مسائل قضائی زندانیان، برنامه های کاهش جمعیت کیفری مطلوبتر اجرا و روند کاهش جمعیت کیفری زندانیان سرعت بیشتری خواهد گرفت.در ادامه معاون دادستان جهت ادامه روند حضور مستمر قضات در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی قول مساعدت دادند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*