دیدار صمیمانه قضات دادگاههای اطفال از کانون اصلاح و تربیت قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،حجت الاسلام خوانساری و محمدی روسای  دادگاههای اطفال به همراه امامی نژاد مشاور دادگاه اطفال در معیت رییس و مسئولین کانون اصلاح و تربیت از قسمت های مختلف کانون بازدید نموده و با مددجویان دیدار نمودند.

در این بازدید حجت الاسلام خوانساری و محمدی روسای  دادگاههای اطفال به همراه امامی نژاد مشاور دادگاه اطفال در سالن اصلاح و تربیت (محل نگهداری مددجویان) حاضر شده و در نشستی صمیمی به استماع مسائل مددجویان پرداختند و ضمن ارایه مشاوره و راهنمایی ؛ دستوراتی نیز برای  پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات آنان صادر نمودند.

در ادامه این دیدار حجه الاسلام خوانساری با ایراد  سخنرانی و بیان نکات پند و عبرت آموز مددجویان را مورد راهنمایی و ارشاد قرار دادند. ایشان تاکید بر کنترل خشم و تسلط بر رفتار و پیامدهای ناشی از عصبانیت و پرخاشگری نموده و با بیان داستان ها و سرگذشت های واقعی از افرادی که به جهت عدم کنترل خشم دچار زیان و آسیب های جبران ناپذیری گردیده اند مددجویان را نسبت به این موضوعات آگاه نمودند. . ایشان  افزودند : ارتباط دوستانه با والدین و برقراری ارتباط با خداوند شما را در مسیر صحیح قرار خواهد داد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*