دیدار صمیمانه قضات دادگاههای اطفال با مددجویان کانون اصلاح و تربیت قم در ایام الله دهه فجر

حجه الاسلام خوانساری و محمدی روسای دادگاههای اطفال به همراه امامی نژاد مشاور دادگاه اطفال در معیت رییس و مسئولین کانون اصلاح و تربیت از قسمت های مختلف کانون بازدید نموده و با مددجویان دیدار نمودند.

درایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تکریم حقوق شهروندی زندانیان، حجه الاسلام خوانساری و محمدی روسای دادگاههای اطفال به همراه امامی نژاد مشاور دادگاه اطفال در سالن اصلاح و تربیت (محل نگهداری مددجویان) حاضر شده و در نشستی صمیمی به استماع مسائل مددجویان پرداختند و ضمن ارایه مشاوره و راهنمایی ؛ دستوراتی نیز برای  پیگیری و مرتفع نمودن مشکلات آنان صادر نمودند.

در ابتدای این مراسم   که با نماز جماعت ظهر و عصر همراه بود،حجت الاسلام خوانساری قاضی دادگاه ویژه اطفال در جمع مددجویان  به بیان سخنرانی پرداخت و بیان داشت:

از خدمات انقلاب اسلامی این است که ما آزادانه می توانیم انتخاب کنیم و هر انسان ایرانی یک حق رای دارد که این می تواند به پیشرفت این انقلاب بسیار کمک کند.

وی  در ادامه راز پیشرفت  و ایجاد یک کشور صالح  را انقلابی بودن  و انقلابی ماندن دانست،و این نکته را یادآور شد که انسان برای رسیدن به قله های کمال اول باید خود را ،بعد خداوند  را بشناسد تا در محکم شدن عقاید و باورهای دینی به آن هدف متعالی یعنی بندگی در پیشگاه خداوند متعال دست پیدا کند.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*