دیدار مدیر کل زندانهای قم با شهردار

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ،حجه الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان به منظور ایجاد تعامل  وهمکاری بادکتر سقائیان  نژاد شهردار قم دیدار نمود در این دیدار حجه الاسلام تهامی گزارشی از فعالیتهای فرهنگی ،قرآنی وعمرانی ،اشتغال و…ارائه نمودند.

مدیر کل زندانهای استان  ایجاد تعامل با دیگر دستگاههای استان به منظور جلوگیری از انتقال آسیب های اجتماعی به جامعه وشهر را ضروری دانست وعنوان نمود عوارض زندانی موجب انتقال آن به سطح شهر وجامعه می گردد که این امر نیازمند تعامل وهمکاری مسئولین استانی ودیگر سازمانها ونهادها با اداره کل زندانها می باشد.

حجه الاسلام تهامی در ادامه خواستارهمکاری از شهرداردر حوزهای اشتغال ،ایجاد فضاهای فرهنگی ،تفریحی برای خانواده زندانیان و…را شدند .

در ادامه شهردار قم  کار زندانبانی را بسیار سخت وهمچنین مهم عنوان نمود که اقدامات فرهنگی نقش بسیار مهمی می تواند در اصلاح وتربیت زندانیان داشته باشد که این مسئله می تواند در ابعادهای مختلف به شهرداری کمک نماید دکتر سقائیان نژاد درپایان ضمن تشکر از مدیر کل زندانهای قم  آمادگی و همکاری شهرداری قم در حوزهای مختلف به اداره کل زندانهای استان را اعلام نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*