روز جهانی قدس لیلة القدر تاریخ اسلام برآزاد اندیشان جهان مبارک

ای قدس، همه آزاداندیشان جهان، مظلومیت خاموش تو را فریاد می کشند، آنان، کودکان شیرخوار تو را دیده اند که به جای آغوش گرم مادر در آغوش سرد خاک خفته اند و نیز جوانانت را که به جای حجله گاه عروسی، در حجله گاه مرگ آرمیده اند. آنان، درماندگی پدرانی را دیده اند که در کنار خویش بهترین گل های وجودشان، با گلوله قساوت دشمن پرپر شده است و مردمانی که در بند اسارت دشمن، قربانی توحش گرگ صفتان تاریخ می شوند. آنان، ستم پیشه گانی را دیده اند که با گام های پلیدشان، کانون وحی خدا را آلوده اند و جوانانی را می شناسند که در تقابل گلوله های گرم تفنگ، تنها، سنگ سرد دارند.

ای قدس، اردوگاه هایی که به آوارگانت پناه داده، چفیه های عربی که رنگ خون گرفته و آرامشی که سال هاست به سفر رفته است، همه و همه، مظلومیت تو را فریاد می کنند

اکنون، جمعه آخر ماه مبارک رمضان ـ که از سوی امام راحل عظیم ما رحمه الله روز قدس نامیده شده ـ در پیش روی ماست. همان قدس مقدسی که ، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس بوده ایم. قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است . و به فرموده ولی امر مسلمین امام خامنه ای «حفظ الله»  [باید] روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیلة القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.

ضمن تبریک پیشاپیش روز جهانی قدس میراث ماندگار معمار کبیر انقلاب امیدراسخ داریم ملت بزرگ و قهرمان پرور ایران اسلامی در این روز عزیز مانند همیشه متفاوت تر از سالهای گذشته گوش به فرمان مقام عظمای ولایت و با حضور فعال در فضاهای مجازی ، ارسال پیامک و نصب بنر بنا به محدودیت تشکیل مراسمات تجمع محور بدلیل شیوع کرونا ویروس فریاد رسا و غریو رعدگون خود را به گوش جهانیان برساند و تکرار کنند که امت روح الله، همواره در کنار مردم مبارز و دشمن ستیز فلسطین  تا نابودی ایادی استکبار و محو اسرائیل غاصب از صحنه تاریخ  خواهند ایستاد.

«به امید محو اسرائیل و اقامه صلات همه مسلمین جهان اسلام در سرزمین های اشغالی به شکرانه پیروزی امت فلسطین»

(روابط عمومی اداره کل زندانهای استان قم )

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*