سردار رفیعی آتانی درجمع بسیجیان زندان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم یادواره شهدای بسیج ،  با حضور سردار رفیعی آتانی فرمانده لشکر ده سید الشهدا علیه السلام تهران و رضایی مدیر زندان قم  و تعدادی از کارکنان و مسئولین زندان و مددجویان اندرزگاه دو در مجتمع فرهنگی زندان برگزار گردید .

در این مراسم که با تلاوت چند از کلام الله مجید آغاز شد سرودی توسط گروه سرود شهید زین الدین (مددجویان بند۹)  به مناسبت هفته بسیج اجرا گردید .

سپس سرداررفیعی آتانی ضمن بیان خاطرات رزمندگان مدافع حرم درخصوص مقایسه مردم دوران جاهلیت با مردم انقلابی ایران مطالب ذیل را بیان داشتند :

اگر مردم در دوران امام معصوم به آنان جسارت کردند ،به شهادت رساندند ،درب خانه حضرت زهرا را به آتش زدند ،امام حسن مجتبی (ع)را تنها گذاشتند ولی در مقایسه با مردم انقلاب ایران با قطره قطره خون از کشور دفاع کردند .پشتیبان ولی فقیه هستند وجوانان مدافع حرم ما نیز در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س)با داعشی ها متجاوز به مبارزه پرداخته ومظلومانه به شهادت رسیدند لذا ما دیگر آن ملتی نیستیم که بنشینیم وامام زمان مان را تنها گذاشته وبگذاریم امامان را بکشند بعد بنشینیم وروضه بخوانیم .

ایشان با اشاره به وقایع واغتشاشات اخیر در کشور که توسط عده ای از عناصر فرصت طلب ،سود جو ومعاند نظام صورت گرفت عنوان کردند که با آتش زدن واغتشاش اقتدار ملت ایران سئوال نخواهد رفت حتی اگر سنگ بزنند وکتک بخوریم ما همان ملتی هستیم که پیغمبر ما پیغمبر مهربانی هاست وبرای همین با مهربانی با آدمهای که چنین کاری کردند برخورد کردیم زیرا اینان از مردم ما نبودند آنها فریب خوردگان واز نسل مردم عصر جاهلیت هستند که ان شاالله به سزای اعمالشان خواهند رسید.

سردار رفیعی آتانی در پایان به فرصت ایجاد شده برای مددجویان برای نزدیکی بیشتر به خداوند و قرار گرفتن در آزمایش الهی اشاره نمود و در پایان عاقبت به خیری مددجویان و خانواده هایشان از خداوند طلب و همچنین تبدیل شدن به ذخیره الهی برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و سرباز شایسته برای اسلام و مقام معظم رهبری حسن ختام برنامه ی هفته بسیج گردید.

همچنین از آقای رضا رضایی مدیر زندان قم که برادر شهید نیز می باشند به عنوان بسیجی نمونه توسط سردار رفیعی آتانی تقدیر گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*