طنین انداز شدن نوای ” سردار ایرانی ،قاسم سلیمانی ” در کانون اصلاح و تربیت قم با حضور رییس کل دادگستری استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم، حجت الاسلام  والمسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان به همراه جعفری معاون قضایی وبرنامه ریزی دادگستری کل استان  ، حجت الاسلام غریب دادستان دادسرای عمومی وانقلاب قم ،داودی رئیس اجرای احکام کیفری ،نادیان رئیس اجرای احکام حقوقی وحجت الاسلام دادورومحمدی قضات ناظر زندان  در معیت حجت الاسلام تهامی مدیر کل زندانهای استان  وکلیه مسئولین اداره کل زندان های استان از کانون اصلاح و تربیت قم بازدید نمودند .

در بدو ورود میهمانان گروه سرود مددجویان کانون  اشعاری  را در وصف رشادت های سردار ایرانی قاسم سلیمانی سرودند . رییس کل دادگستری در ابتدا با حضور در نمازخانه کانون به همراه مددجویان نماز ظهر و عصر را اقامه نمودند تا به نوجوانان یادآور گردند برپایی نماز جماعت در راس امور قرار دارد . ایشان با حضور در خوابگاه مددجویان نشستی صمیمانه را با آنها برگزار نمودند . در این دیدار فهیمی رییس کانون اصلاح و تربیت ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان گزارش مبسوطی ازفعالیت های انجام گرفته در تمام حوزه های کاری ارایه داده  و اضافه نمودند:تعامل با مراجع قضایی را به عنوان اولویت کاری در جهت انعکاس و رفع مشکلات قضایی مددجویان که نتیجه آن کاهش جمعیت کیفری است را در دستور کار خود قرار داده ایم. فهیمی ضمن ارائه پیشنهاد ودرخواست تشکیل دادسرای  ویژه اطفال از رییس کل دادگستری برای کاهش  زمان رسیدگی و تخصصی ترشدن  دادرسی اطفال ارایه نمودند .

در ادامه حجت الاسلام مظفری به استماع صحبت های مددجویان پرداختند و وضعیت تک تک مددجویان را مورد بررسی قرار داده و دستورات ویژه ای برای رسیدگی به درخواست ها و مسایل آنان صادر نمودند.

در پایان این دیدار حجت الاسلام مظفری ضمن ابراز خرسندی و رضایت از وضعیت مطلوب نگهداری نوجوانان و جوانان در کانون اصلاح و تربیت عنوان نمودند فضاهای خوابگاهی ، آموزشی و کارگاهی  ایجاد شده برای مددجویان کم نظیر است . ایشان ضمن صدور دستور تشکیل دادسرای ویژه اطفال عنوان نمودند دادگاه های ویژه اطفال را نیز توسعه داده ایم تا رسیدگی به جرایم اطفال و نوجوانان بصورت کاملا تخصصی و در کمترین زمان رسیدگی گردد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*