مراسم قرآنی با حضور مفسر قرآنی استاد بهرام پور در اردوگاه حرفه آموزی وکاردرمانی قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم، مراسم قرآنی در مجتمع فرهنگی اردوگاه با دعوت از استاد و مفسر   قرآنی بهرام پور به مناسبت هفته قرآن کریم با شعار( به بدی ها نه بگویید)  برگزار گردید .

مراسم  با حضور  قربانی ریاست اردوگاه ، روحانیون ، مسئولین بخشهای مختلف اردوگاه ، و با حضور اکثریت مددجویان ،  ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط احدی از مددجویان آغاز سپس استاد بهرام پورطی سخنانی  در خصوص فضیلت بسم الله الرحمن الرحیم در زندگی اجتماعی بیان داشتند : عمل انسانها با ذکر بسم الله از عمل معمولی به عمل عبادی تبدیل می شود . اولین قدم آشتی کردن با خدا گفتن بسم الله است چون گفتن آن یعنی اینکه به خدا وعده دادیم که  کاری که شروع کردم در آن خلافی نخواهد بود من خودم را می خواهم اصلاح بکنم و خداوند به من نظر بکند . اگر می خواهید استارت آشتی را با خدا بزنید گفتن بسم الله الرحمن الرحیم در شروع  هر عملی  باید باشد  .

در ادامه با تفسیر سوره زلزال بیان داشتند : دنیا در معرض گذر است ، جلوهای دروغین دنیا ما را فریب ندهد و مال حرام را در زندگی خود نکاریم که در روز قیامت اعمالی را که در این دنیا کاشته اید در آنجا باید حساب پس داده و بلا ی جانت می شوند . انسان معصوم نیست،  از خداوند بخواهیم که مارا از زندان نفس خودمان نجات بدهد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*