نوای دلنشین قرآنی با برپایی محفل انس با قرآن کریم در زندان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای قم ، محفل انس با قرآن کریم با حضور شعائی استاد بین المللی قرآن کریم ، نجفی ریاست مرکز مجازی تربیت مربی سازمان اوقاف و خیریه کل کشور   ،صالحی معاون اصلاح و تربیت و  مسئولان و جمع کثیری از مددجویان و عاشقان انوار قرآن کریم در فضای مملو از معنویت ، شور و شوق در مجتمع فرهنگی زندان قم برگزار گردید .

در این مراسم معنوی و نورانی ابتدا حجت الاسلام نجفی در سخنانی اظهار داشتند : با همکاری وزارت ارشاد طرحهای  بزرگ حفاظ   از جمله  حفظ ۵جزء و اجرای آن در سطح جامعه خواهد بود که پس از اخذ آزمون کتبی در بهمن ماه وآزمون شفاهی در اسفند ماه،  به همه قبول شدگان جوایزی نقدی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهدا می گردد  .

ایشان در راستای گسترش حفظ قرآن کریم در سطح جامعه گفت :امتیازات خوبی در این طرح پیش بینی شده از جمله حفظ ۱۰ جزء معادل مدرک دیپلم حفظ ۲۰ جزء معادل فوق دیپلم- حفظ ۳۰ جزء معادل لیسانس محاسبه خواهد شد همچنین هر کسی که حافظ قرآن باشد از امتیاز انتخاب محل خدمت سربازی و در صورت حضور در دانشگاهها از تخفیفات ویژه در پرداخت شهریه نیز بهره مند خواهد شد .

در ادامه دکتر شعائی ضمن اجرای برنامه شاد قرآنی و آموزش صحیح خوانی حمد به کلیه مددجویان قرائت زیبایی از سوره مبارکه حشر داشته که همه را به فیض رسانید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*